Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Про опублікування нового серіалу на платформі Дія. Цифрова освіта "Як громаді стати цифровою»

Дата: 06.08.2021 14:48
Кількість переглядів: 263

Фото без опису

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 471 затверджено Програму діяльності Кабінету Міністрів України, відповідно до якої Міністерство цифрової трансформації України запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта", яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом - освітні серіали. Наразі, на платформі доступний новий онлайн серіал "Як громаді стати цифровою" ( https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities).

Серіал призначений для публічних службовців, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді. Слухачі отримають покрокові інструкції та рекомендації, як побудувати присутність громади в мережі та налагодити робочі процеси онлайн. Курс складається з 8 відео з вичерпною інформацією про аспекти цифровізації на рівні територіальної громади, допоможе систематизувати знання з цифрової трансформації та сформувати фундамент для подальших дій. В результаті проходження навчання учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС.

Враховуючи вищевикладене, з метою залучення якомога більшої кількості публічних службовців до процесу опанування цифровими навичками, пропонуємо переглянути зазначений серіал онлайн.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора