ЗАПОРІЗЬКІ АГРАРІЇ ЗІБРАЛИ ДРУГИЙ МІЛЬЙОН ТОНН НОВОГО ВРОЖАЮ

Дата: 30.07.2021 14:59

Про це сьогодні під час прессконференції повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов.

Станом на 30 липня скошено та обмолочено понад 656 тисяч гектар ранніх зернових і зернобобових культур. Попри складні погодні умови початку літа, середня врожайність є приблизно на 14% вищою, ніж минулого року.

• Запорізькі аграрії демонструють високі темпи збиральної кампанії. Загалом, за прогнозом фахівців, цього року планується зібрати врожай у межах трьох мільйонів тонн зерна, - відзначив Володимир Шустов.

Лідерство по темпах збиральної кампанії продовжують утримувати  сільгосптоваровиробники Мелітопольського району. Вони уже скосили і обмолотили 83 % площ. А от найвищі валові збори і врожайність демонструє Пологівський район. Врожайність тут складає 37 центнерів на гектар, тоді як в середньому по області вона складає 32,5 центнерів.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю