Увага конкурс!

Дата: 02.08.2021 14:10

Відповідно п.п. 5, 6 ст. 21  Закону України «Про культуру» зі змінами внесеними Законом України від 24.12.2015 № 955-VIIІ «Про внесення змін до деяких законодавчих  актів України щодо запровадження контрактної  форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури  призначення керівників державних та комунальних  закладів культури» Великобілозерська сільська рада оприлюднює подані документи на посаду директора Центру культури та дозвілля Великобілзерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області:

ПОТАПЕНКО ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА ******** року народження, громадянка України, освіта повна вища, Харківська державна академія культури, спеціальність «Бібліотекознавство і бібліографія» кваліфікація бібліотекар-бібліограф.

Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подати пропозиції та зауваження щодо кандидатури на електронну адресу Великобілозерська ОТГ [belsrada@gmail.com], які передаються конкурсній комісії.

Перше засідання конкурсної комісії відбудеться  10 серпня  2021 року.