Дата: 29.07.2021 11:13

28 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Цізін разом з заступником голови Олексієм Тимків та завідувачем сектору агропромислового розвитку Володимиром Самойленко провели виїзні зустрічі з керівниками сільгосппідприємств Великобілозерської сільської ради (керуючою четвертим відділенням ТОВ "Преображенське" - Тетяною Бородай та директором ТОВ "Агрофірми ім. Ватутіна" – Василем Шкрум) з метою обговорення ходу виконання збору ранніх зернових культур, ознайомлення з проблемними питаннями, які виникли у зв’язку з погодно-кліматичними умовами в весняно-літній період та шляхи їх вирішення. Також провели огляд посівів кукурудзи та соняшника.