Дякуємо всім за активну участь в конкурсно-розважальній програмі «Канікули в дружньому колі»

Дата: 21.07.2021 14:31

Ось і відбулася ще одна приємна та змістовна зустріч працівників Центру культури та дозвілля з маленькими мешканцями Великобілозерської громади. Цього разу вони розважали діток на майданчику біля Відділення № 1 Сільського будинку культури (територія АФ «Суворова»), на дитячих майданчиках по вулицях Соборній та Козацькій, а також біля колишнього Сільського клубу по вулиці Яблуневій.

Приємно спостерігати, що на всіх без виключення майданчиках було досить людно. Дітки дружно сходилися на місце проведення заходів та охоче долучалися до участі в конкурсно-розважальній програмі «Канікули в дружньому колі». Весело було всім, як діткам, так і організаторам заходів, адже ми всі родом із дитинства.

Організатори заходів отримали величезний заряд позитиву від проведених зустрічей, адже бавитися з такими веселими, гарними та активними дітками справжнє задоволення. Тож, трішки всі відпочинемо, перечекаємо спеку і готуємося до нових, ще більш цікавих зустрічей.