Працюємо з турботою про жителів громади

Дата: 21.07.2021 10:49

Соціальний робітник - це людина, що виконує комплекс робіт по догляду за пенсіонерами, особами з інвалідністю та непрацездатними громадянами похилого віку, та надає послуги, передбачені індивідуальним планом особи, руховою активністю та договором, який укладений між підопічним і організацією.

Станом на 20.07.2021 соціальну послугу «Догляд вдома» отримують 112 громадян, які перебувають на обліку Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради.

Соціальні робітники допомагають у прибиранні житлових будинків, пранні, забезпеченні продуктами харчування за проханням пенсіонерів, проведенні ремонтних робіт, обробленні присадибних земельних ділянок, надають інші необхідні послуги. Така допомога є необхідною для забезпечення життєдіяльності підопічних відділення соціальних послуг за місцем проживання.