ДО УВАГИ ВОДІЇВ І ПЕРЕВІЗНИКІВ!

Дата: 20.07.2021 12:03

Нагадуємо, що з 1 червня введено сезонне обмеження руху автотранспорту автодорогами за температури повітря вище 28 ºС.

З метою запобігання утворенню деформацій і руйнувань дорожнього покриття автошляхів у період спекотної погоди, з 1 червня 2021 року діє сезонне обмеження руху автотранспортних засобів масою понад 24 т і навантаженням на вісь більше 7 т автомобільними дорогами загального користування державного значення з 1100 до 2300 години за температури повітря вище 28 ºС.

Таке обмеження руху не стосується пасажирського транспорту загального користування, аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій, транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів.

За дотриманням обмежень слідкуватиме поліція.

Закликаємо перевізників та водіїв з розумінням і відповідальністю поставитись до встановленого обмеження руху, основною метою якого є збереження автошляхів.