Запрошуємо на конкурсно-розважальну програму "Канікули в дружньому колі"

Дата: 20.07.2021 10:58

Довгоочікувана радісна пора літніх шкільних канікул принесла дітворі багато вільного часу. Літо - час ігор та розваг. Працівники Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради 19 та 20 липня проводять для дітей конкурсно-розважальну програму "Канікули в дружньому колі". Організація розваг відбувається по всій території Великобілозерської територіальної громади.

Так, 19 липня, заходи відбулися на дитячих майданчиках, що розташовані за адресами: вул. Червона, Таврійська, Центральна та Шкільна (біля Сільського будинку культури).

А сьогодні, 20 липня, нові розваги для дітей очікують на дитячих майданчиках за наступними адресами:  вул. Перемоги, Соборна, Козацька та Яблунева (біля будівлі Сільського клубу).

Тож, дорогі діти, завітайте за вказаними адресами! Гарний настрій та заряд позитиву ми Вам гарантуємо!