Вітаємо з днем бухгалтера!

Дата: 16.07.2021 08:00

Шановні працівники бухгалтерських служб всіх підприємств,

установ та організацій Великобілозерської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня бухгалтера!

Робота працівників бухгалтерських служб справедливо вважається однією з ключових ланок будь-якої організації. Сумлінно виконуючи свої обов’язки, Ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, без Вашої належної роботи неможливо досягти подальшого розвитку економіки громади та держави загалом.

Прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаю Вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги. Нехай Ваші справи будуть успішними, а життя - наповнене приємними зустрічами та радісними подіями.

З повагою,

сільський голова                                                                     Юрій РИБАЛКА