15 липня в Україні відзначають День українських миротворців

Дата: 15.07.2021 07:57

21 травня 2013 року Верховна Рада України одноголосно прийняла постанову № 292-VII «Про встановлення Дня українських миротворців». Відповідно до цієї постанови, Днем українських миротворців визначено 15 липня

Шановні учасники миротворчих місій!

Прийміть щирі вітання з Днем українських миротворців!

Ви несете службу на різних континентах у складі багатьох міжнародних сил з підтримки миру, в «гарячих точках» нашої планети, демонструючи високий фаховий рівень та вірність обов’язку.

Впевнений, що Ваша служба й надалі буде зразком витримки, мужності, героїзму, загартованості тіла і духу, а сила волі та стійкість допоможе здолати всі труднощі екстремальних умов.

Бажаю воїнам-миротворцям, ветеранам миротворчої діяльності міцного здоров’я, а любов та підтримка рідних хай завжди будуть надійними оберегами.

Цього дня вшановую пам’ять загиблих, які віддали свої життя для справи миру, стабільності та спокою у багатьох країнах світу!

З повагою,

сільський голова                                                                     Юрій РИБАЛКА