Актуально про ДНЗ «Великобілозерський професійний аграрний ліцей»

Дата: 14.07.2021 16:48

На запрошення сільського голови Юрія РИБАЛКИ Великобілозерську громаду 14.07.21 відвідала заступник начальника управління - начальник відділу кадрової роботи, професійної освіти та координації діяльності навчальних закладів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Людмила ПОЛІЩУК з метою обговорення актуального питання нашої території - функціонування Державного навчального закладу «Великобілозерський професійний аграрний ліцей».

Зустріч відбулася за участі представників місцевої влади, депутатів, членів виконкому, робочої групи щодо вивчення можливості та процедури прийняття Державного навчального закладу «Великобілозерський професійний аграрний ліцей» до комунальної власності Великобілозерської громади, керівництва та працівників навчального закладу, представників громадськості.

Людмила ПОЛІЩУК ознайомила присутніх з перебігом процесу реформування закладів професійної технічної освіти області та станом справ ДНЗ «Великобілозерський професійний аграрний ліцей».

Робоча зустріч пройшла в атмосфері дискусії при активному обговоренні подальшої долі ліцею.