A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

До уваги жителів громади!

Дата: 09.07.2021 16:07
Кількість переглядів: 305

 

Протягом тривалого часу жителі нашої громади очікували на оновлення рентгенологічного обладнання та отримання належних медичних послуг. Нарешті, така подія відбулась.

Від сьогодні, жителі громади, мають змогу пройти вчасне і якісне обстеження та діагностування захворювань за новітніми технологіями, скориставшись цифровим рентгенонодіагностичним комплексом КЗДЦ-03-АЛЬФА, що призначений для проведення рентгенографічних досліджень. За допомогою даного цифрового комплексу можна проводити цифрову рентгенографію легень, черепа та кінцівок.

Даний Комплекс встановлено у Комунальному некомерційному підприємстві «Центральна лікарня» Великобілозерської сільської ради.

За рахунок підключення до Інтернету є можливість описувати знімки в іншому місті, а також здійснювати дистанційний контроль та управління технічним станом цифрового приймача. Оперативність отримання діагностичної інформації становить 10-15 секунд (після проведення зйомки цифрове зображення високої якості з’являється на екрані монітору). Для продовження лікування в іншому медичному закладі, пацієнти матимуть змогу отримати знімки на USB-накопичувач (флешку).

Комплекс було придбано за рахунок благодійної допомоги, наданої сільськогосподарськими підприємствами громади, якої вистачило не лише на придбання обладнання, а й на ремонт кабінету, в якому встановлено медичне обладнання.

Також, будуть придбані меблі для повного укомплектування рентгенологічного кабінету.

Щоб не лікуватись, давайте не хворіти!

І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора