Сімейний патронат – родина замість інтернату

Дата: 09.07.2021 15:19

У Великобілозерській громаді запровадження послуги з патронату дуже важливе та необхідне. Проживання у родині патронатного вихователя допоможе дітям не тільки залишитись у своїй громаді, а й дасть можливість підтримувати зв’язок з батьками, попередить потрапляння дитини в центри соціально-психологічної реабілітації та будинки-дитини.

Знаючи про потребу громади в таких послугах, 08 липня 2021 року завідувачем відділення соціальної роботи Центру соціальних послуг Великобілозерської сільської ради Наталією ЖАДЛЕНКО проведено інформаційний захід на тему: «Сімейний патронат – родина замість інтернату».

Під час заходу було обговорено наступні питання: що таке патронат, для кого запроваджено послугу патронату, хто може бути патронатним вихователем, яким чином фінансується послуга патронату над дитиною та ін. Учасники заходу отримали інформаційні буклети «Патронат «швидка» сімейна допомога».