Пошук шляхів співпраці навчальних закладів Василівки та Великої Білозерки

Дата: 08.07.2021 15:20

07.07.2021 за участю голови районної ради Олени Здор відбулась робоча зустріч з директором Державного навчального закладу "Василівський професійни ліцей" Оленою Палигою та Великобілозерським сільським головою Юрієм Рибалкою.

Спільно обговорили нагальні потреби Державного навчального закладу «Великобілозерський професійний аграрний ліцей» щодо узгодження можливих шляхів подальшої співпраці навчальних закладів й створення філії чи підрозділу на базі Великобілозерського профтехліцею.

Під час зустрічі керівниками були порушенні поточні й перспективні потреби закладу та його можливості.