Про проведення турніру з міні-футболу серед юнаків на кубок «Граймо за Україну разом!» під патронатом Великобілозерського сільського голови Юрія РИБАЛКИ

Дата: 08.07.2021 16:41

За ініціативи та фінансової підтримки Великобілозерського сільського голови Юрія РИБАЛКИ, депутатського корпусу Великобілозерської сільської ради 08 липня 2021 року проведено турнір з міні-футболу серед юнаків на кубок «Граймо за Україну разом!» на міні-футбольному полі по вул.Шкільній. У турнірі брали участь такі команди: ФК «Олімп» с. Велика Білозерка, ФК «Енергія» м. Енергодар, ФК «Дніпро» с.Благовіщенка, ФК «ДЮСШ» с. Велика Білозерка.

У нелегкій та запеклій боротьбі I місце у турнірі виборола ФК «Дніпро» с.Благовіщенка, II місце посіла ФК «Енергія» м. Енергодар, III місце - у ФК «Олімп» с. Велика Білозерка.

Команди – переможці нагороджені кубками та грамотами, учасники команд призерів – медалями.

Кращі гравці турніру з міні-футболу серед юнаків на кубок «Граймо за Україну разом!» під патронатом Великобілозерського сільського голови Юрія РИБАЛКИ нагороджені грамотами та пам’ятними статуетками:

- номінація «Кращий бомбардир» - Ігор ПОМІНОВ ФК «ДЮСШ» с. Велика Білозерка;

- номінація «Кращий захисник» - Кирило ПОДЗОЛКІН ФК «Енергія» м. Енергодар;

- номінація «Кращий гравець» - Микита ПАНТЮШИН ФК «Дніпро» с.Благовіщенка;

- номінація «Кращий воротар» - Ростислав ЛАЗАРЄВ ФК «Олімп» с. Велика Білозерка.

Кожна з команд отримала солодкий подарунок від Великобілозерського сільського голови Юрія РИБАЛКИ.

Вітаємо переможців та дякуємо всім за активну участь у турнірі!