У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ НАМОЛОЧЕНО МАЙЖЕ 16 ТИС ТОНН НОВОГО ВРОЖАЮ

Дата: 06.07.2021 09:47

На ланах Запорізької області триває збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Про це йшла мова під час наради голови облдержадміністрації Олександра Старуха із керівниками структурних підрозділів.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, протягом двох тижнів аграрії планують зібрати близько мільйона тонн ранніх зернових та зернобобових культур. Збір та опрацювання оперативної інформації щодо проведення збиральних робіт в області проводиться щотижнево.

Попри кліматичні несподіванки першого півріччя цього року, урожайність на полях очікується навіть вищою, ніж минулоріч. Наразі скошено та обмолочено 4,7 тис га, з яких намолочено 15,9 тис тонн зерна при середній урожайності 33,5 ц/га. Для порівняння, минулого року на звітну дату середня урожайність становила 28,7 ц/га.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю