Вітання сільського голови Юрія Рибалки з Днем працівників морського та річкового флоту та Днем Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Дата: 04.07.2021 08:21

Шановні працівники морського та річкового флоту,

військові моряки, ветерани Військово-Морських Сил!

Прийміть щирі вітання з нагоди Ваших професійних свят – Дня працівників морського та річкового флоту та Дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України!

Від щирого серця бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, невичерпної енергії, успіхів та впевненості в майбутньому. Нехай справа, якій Ви віддаєте свою майстерність та досвід, служить розвитку флоту і процвітанню нашої країни!

З повагою, сільський голова Юрій РИБАЛКА