Щодо проведення ремонтних робіт на дорогах

Дата: 02.07.2021 14:49

Службою автомобільних доріг у Запорізькій області, за результатами численних звернень сільського голови Юрія Рибалки, розпочато проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах державного значення Т-08-05 (по вул. Чарівна) Кам’янка-Дніпровська - Велика Білозерка - Веселе та Т-08-10 (по вул. Шкільна) Велика Білозерка - Михайлівка, що проходять через територію с.Велика Білозерка.

Великобілозерський сільський голова Юрій Рибалка висловлює вдячність керівництву та працівникам Служби автомобільних доріг у Запорізькій області за сприяння у проведенні ремонту доріг. Безумовно, ліквідація ямковості на автомобільних дорогах нашої території значно покращить та забезпечить більш комфортний рух для усіх видів транспорту.