Для зручності оплати адмінпослуг встановлено термінал

Дата: 02.07.2021 13:52

Адміністративні послуги, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великобілозерської сільської ради стали ще доступніші.

Відсутність відділення банківської установи у Великобілозерській громаді створило проблему для мешканців. Для вирішення зазначеної проблеми та для зручності при здійсненні оплати платежів у приміщенні Великобілозерської сільської ради встановлено термінал, через який можна сплачувати адміністративний збір за платні послуги.

У терміналі самообслуговування Ви також можете:

• оплатити комунальні послуги (електроенергія, водопостачання, вивіз сміття);
  • оплатити земельний податок з фізичних осіб;
  • здійснити більшість банківських операцій;
  • поповнити будь-які картки;
  • виплатити кредит;
  • поповнити мобільний;
  • оплатити рахунки за Інтернет, телефон, телебачення;
  • здійснити інші платежі.

Великобілозерська сільська рада сприяє покращенню та вдосконаленню напрямку роботи з надання адміністративних послуг мешканцям нашої громади.

Головним пріоритетом роботи Великобілозерської громади є наближення послуг до населення.