Увага! Оголошено конкурс на посаду директора Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради

Дата: 02.07.2021 11:00

Згідно ст. 21 п. 1 Закону України «Про культуру» Великобілозерська сільська рада оголошує конкурс на посаду директора Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради Великобілозерського району Запорізької області. Особи, які претендують на вищезазначену посаду повинні мати вищу освіту, стаж роботи  у сфері культури не менш трьох років, володіти державною мовою та здатними за своїми діловими і моральними  якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у Конкурсі подають до Великобілозерської сільської ради такі документи:

- заява про участь у Конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство тощо;

- відомості про освіту, трудову діяльність, посаду, місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборчих  посадах), контактний номер телефону,

- відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копія документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листа довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- проєкт програми розвитку закладу культури на 1 та 5 років, який буде публічно презентуватися на засіданні конкурсної комісії.

Зазначені документи надаються особисто за адресою: 71400 Запорізька область, Великобілозерський район, с. Велика Білозерка, вул. Центральна, 125.

Термін прийняття документів 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення Конкурсу.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (06156) 2-01-51.