Вітання сільського голови Юрія Рибалки з Днем податківця України

Дата: 02.07.2021 08:08

Шановні працівники податкової служби!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня податківця України!

Це свято запроваджене з метою відзначення важливої ролі працівників податкової служби у реалізації державної податкової політики. Саме від Вашої щоденної праці залежить наповнення бюджетів різних рівнів та соціально-економічне благополуччя країни. Впевнений, що високий професіоналізм та компетентність, порядність та безкомпромісність завжди будуть основою Вашої професійної діяльності.

Цього дня висловлюю слова вдячності та вітання з нагоди професійного свята усім ветеранам податкової служби, адже Ваші знання та досвід, безумовно, є важливими і цінними для використання наступними поколіннями податківців.

Бажаю всім Вам міцного здоров`я, злагоди і добробуту в родинах, а в повсякденній роботі – оптимізму, наснаги та успіхів у всіх починаннях.

З повагою, Великобілозерський сільський голова Юрій РИБАЛКА