Про виїзний прийом громадян

Дата: 25.06.2021 13:10

25 червня 2021 року заступник начальника відділу обслуговування громадян №11 Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Наталія Карнаух провела виїзний прийом громадян для жителів Великобілозеркої громади. Під час прийому були надані консультації та роз’яснення щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, у тому числі щодо прав та обов’язків платника єдиного внеску та застрахованої особи. Крім цього, Наталія Карнаух ознайомила працівників відділу «Центр надання адміністративних послуг» з поетапним впровадженням електронної форми листків непрацездатності.

Мешканці Великобілозерської громади мають нагоду отримувати інформаційно-консультативні послуги у сфері пенсійного забезпечення кожну четверту п’ятницю останнього місяця кварталу.