Відбувся траурний мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни «Війна відгриміла та пам’ять жива»

Дата: 22.06.2021 15:31

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. Цей день став фатальним для кожного. Для тих, хто пішов і не повернувся. Для тих, хто залишився без батька, сина, чоловіка, брата… Все могло бути інакше. Але цей день пройдений і увіковічений в історії.

З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни Великобілозерський сільський голова Юрій РИБАЛКА спільно з працівниками сільської ради та мешканцями громади поклали квіти до братської могили та взяли участь у траурному мітингу «Війна відгриміла та пам’ять жива».

В ході мітингу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто ціною свого власного життя виконав святий обов'язок.

По закінченню мітингу всі бажаючі відвідали краєзнавчу кімнату, в якій Оленою ПАТЕНКО - керівником любительського об’єднання, було проведено цікаву та пізнавальну екскурсію «Хай знають нащадки про роки криваві».

Вічна пам’ять загиблим! Честь і слава живим героям!