НА ЗАПОРІЗЬКІЙ ХОРТИЦІ З’ЯВИТЬСЯ «ДИТЯЧА СІЧ»

Дата: 22.06.2021 09:59

Сьогодні на нараді під керівництвом голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха обговорили поточний стан робіт з оновлення Національного заповідника "Хортиця" та пріоритетні завдання з розбудови інфраструктури всього острову.

На сьогодні тривають роботи на знакових об’єктах Хортиці – на пагорбі з флагштоком, Музеї історії запорозького козацтва та Козацькому колі. Завершити роботи планується до Дня Незалежності України.

• Пріоритет №1 – це реконструкція музею. Крім цього необхідно облаштувати доріжки, встановити сміттєві баки, налагодити мережу Інтернет, зробити відеоспостереження, щоб гості Хортиці могли спокійно залишити власні автівки, - наголосив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Також на Хортиці планується створити «Дитячу Січ» - це буде сучасний майданчик паркового типу з дитячим містечком та мотузковим парком, облаштованим сучасним екологічним покриттям. Встановити «Дитячу Січ» планується поряд з музеєм.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю