Вітаємо з ювілеєм Лосєву Зою Костянтинівну!

Дата: 20.06.2021 09:07

Сьогодні своє 70-річчя відзначає чудова жінка, людина з активною громадянською позицією, депутат Василівської районної ради восьмого скликання Лосєва Зоя Костянтинівна.

Шановна Зоє Костянтинівно!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого дня народження!

Ваш трудовий шлях є взірцем працездатності та безкорисливого служіння людям, а такі Ваші чесноти, як твердість характеру, принциповість стали запорукою мудрого керівника, ініціативної і високовідповідальної людини, професіонала та талановитого організатора, які у поєднанні з непересічними особистими якостями та високим фаховим рівнем забезпечили Вам повагу друзів, колег та однодумців.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, блискучих ідей, яскравих успіхів і здобутків в усіх справах та важливих звершеннях, духовних сил, невичерпної енергії, виважених рішень, мудрості та оптимізму.

Нехай доля подарує Вам багато світлих літ у мирі та добробуті. Віримо, що Ваш досвід та глибокі знання ще довго служитимуть на благо жителів Великобілозерської громади.

З ювілеєм Вас!

З повагою,

Великобілозерський сільський голова Ю.РИБАЛКА,

депутатський корпус та виконавчий апарат