Про виїзний прийом громадян

Дата: 07.06.2021 15:17

Сьогодні, 07 червня, відбувся робочий візит голови Василівської районної ради Олени Здор до Великобілозерської сільської територіальної громади. У зустрічі взяли участь представники сільської ради та інші зацікавлені особи.

Під час проведення робочого візиту Олена Здор провела особистий прийом громадян на базі адмінбудівлі сільської ради.

Жителі громади звернулись до районної влади з питаннями щодо сприяння у проведенні капітального ремонту водопровідної мережі, організації належної роботи Великобілозерського цеху з водопостачання КП «Облводоканал» ЗОР, завершення ремонту автодороги Кам’янка - Дніпровська – Велика Білозерка – Веселе - /М-14/, відновлення роботи відділення банку,  встановлення вуличних приладів обліку водопостачання та організації перевезення населення.

За результатами розглянутих питань надано кваліфіковані консультації, питання було взято на особистий контроль як районної, так і місцевої влади.

Також, Олена Здор відвідала ДНЗ «Великобілозерський аграрний ліцей» та ознайомилася з роботою закладу.