ОЛЕКСАНДР СТАРУХ: КОЖНА ВАКЦИНА ДІЄВА, ГОЛОВНЕ БАЖАННЯ – ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД ВІРУСУ

Дата: 04.06.2021 14:03

На вечірній зустрічі із фейсбук-користувачами керівник облдержадміністрації розповів про вакцинальну кампанія у Запорізькій області. Так, другого червня, зробили 1582 перших щеплень та 420 – другою дозою. Загалом - майже дві тисячі щеплень за добу.

• Це нормальний темп, але система може впоратися із п’ятьма тисячами. Всього вакциновано вже майже 42 тис. жителів регіону. Це 9-10 місце у всеукраїнському рейтингу. Хоча, по якісному охопленню ми трохи відстаємо, що пов’язане із поширенням «фейків» про вакцинацію, - зазначив Олександр Старух

Всі вакцини, які у нас є, – сертифіковані та успішно застосовуються у різних країнах світу.

• Кожна вакцина працює. Є традиційні вакцини – це послаблений вірус, а є ті, де ДНК розплетена. Є вакцини із незначним терміном дії, а є з більш тривалим. Однак це не означає, що вони менш ефективні. Вакцин достатньо, і головне – це бажання людей захистити себе та оточуючих від коронавірусу, - додав очільник області.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю