ПОВІДОМЛЕННЯ про продовження терміну обговорення проєкту регуляторного акта – “ Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Великобілозерської сільської територіальної громади”

Дата: 03.06.2021 16:13

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, повідомляємо про продовження терміну обговорення проєкту регуляторного    акта - проєкт рішення Великобілозерської сільської ради “ Про встановлення ставок  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  на території   Великобілозерської сільської  територіальної громади  ”.

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу, у відповідності зі статтями 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» опубліковано на сторінці офіційного сайту Великобілозерської сільської територіальної громади за посиланням: http://vbilozerska.gromada.org.ua (розділ  «Регуляторна політика»).

Зауваження та пропозиції щодо проєкту рішення приймаються в  письмовій  формі від фізичних та юридичних осіб за адресою:

71400, с. Велика Білозерка, вул. Центральна, буд. 125, Відділ містобудування, архітектури, економічного розвитку  та інвестицій Великобілозерської сільської радиелектронна адреса:belsrada@gmail.com до 15 червня 2021 року.

03.06.2021