Онлайн-флешмоб «Моя Конституція»

Дата: 02.06.2021 16:18

Запрошуємо молодь Великобілозерської сільської територіальної громади прийняти участь у онлайн-флешмобі до Дня Конституції України.

Комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР у співпраці із Науково-методичним центром «Освіта та громадянське суспільство», а також ГО «Запорізька спілка юристів» проводить онлайн-флешмоб «Моя Конституція».

Мета заходу: визначення ролі Конституції України у національно - патріотичному вихованні різних категорій молоді та створення інформаційного простору функціонування патріотизму, як фактору формування свідомих громадян України.

Умови онлайн-флешмобу для молоді:

1. Cтворити пост у соціальних мережах Facebook або Instagram, в якому креативно висвітили (у письмовій або усній формі, будь-якому жанрі) як Ви застосовуєте Конституцію України у своєму буденному житті (із зазначенням певної назви статті Конституції України);

2. Викласти на власну сторінку у соціальній мережі фейсбук або інстаграм до 28.06.2021 року з хештегом #Конституціяудії.