Дата: 02.06.2021 11:38

Комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо - естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради у термін з 01 лютого до 18 квітня 2021 року проведено обласний етап конкурсу образотворчого та фотомистецтва «Україна - європейська країна» в рамках Міжнародного дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки». На розгляд журі від закладів освіти Запорізької області було представлено понад 200 робіт з фотомистецтва та близько 700 робіт з образотворчого мистецтва. Представлені роботи відзначалися композиційною досконалістю, оригінальністю, технічною майстерністю, якістю виконання тощо.

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 24 травня 2021 року № 258 «Про підсумки обласного етапу конкурсу образотворчого та фотомистецтва «Україна - європейська країна» нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації 20 переможців від закладів освіти Великобілозерської сільської ради.

Вітаємо з перемогою та бажаємо творчих успіхів, натхнення і нових досягнень!