Вітання Великобілозерського сільського голови Юрія Рибалки з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2021 08:05

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Дякуємо всім батькам, вихователям, педагогам, соціальним працівникам Великобілозерської громади за щоденну натхненну працю,  любов та турботу про дітей. Слова нашої особливої поваги – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

Дорогі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

З повагою, Великобілозерський сільський голова Юрій Рибалка