Про участь в обласному огляді колективів художньої самодіяльності та майстрів народного мистецтва

Дата: 31.05.2021 14:28

26 травня 2021 року на території Великобілозерської територіальної громади відбувся обласний огляд колективів художньої самодіяльності та майстрів народного мистецтва, присвячений 25-й річниці прийняття Конституції України та 30-й річниці Незалежності України. На заході були присутні члени оглядової комісії в складі начальника відділу культури і  туризму управління  культури і туризму Департаменту культури, туризму,  національностей та релігій облдержадміністрації Людмили Абеляшевої та  провідних методистів традиційних жанрів художньої самодіяльності комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради Юлії Вовк та Алли Рушинець.

Зустрічали почесних гостей Великобілозерський сільський голова Юрій Рибалка, секретар сільської ради Володимир Руденко, начальник відділу освіти, культури, туризму, охорони культурної спадщини, молоді та спорту сільської ради Євгенія Кудашева та директор Центру культури та дозвілля сільської ради Тетяна Головенська. Найменші учасники художньої самодіяльності, за давньою українською традицією, зустріли членів комісії хлібом та сіллю.

Перед початком концерту гості відвідали краєзнавчу кімнату, в якій  зібрані експонати, що відображають багатовікову історію нашої малої Батьківщини. Побували на  виставці декоративно-ужиткового мистецтва «Білозерський край – талантів розмай», в якій експонували свої роботи 20 майстрів території громади та були представлені роботи юних талантів, які займаються у гуртках декоративно-прикладного мистецтва. Вихованці гуртка «HAND MADE»  власноруч виготовили для почесних гостей обереги, які вручили їм з побажанням  здоров′я, достатку та довгого віку.

Знайомство з клубними формуваннями закладів культури громади продовжилося презентацією любительського об′єднання «Господарочка».

Кульмінацією огляду став тематичний концерт «З Днем народження, моя Україно!», присвячений 25-й річниці прийняття Конституції України та 30-й річниці Незалежності України. На сцені свої таланти представляли учасники художньої самодіяльності закладів культури клубного типу та викладачі Дитячої музичної школи.

Учасники  любительського об′єднання   «Доньки Білої Зірки» завершили огляд вареничними посиденьками «Вареник запрошує».

Після закінчення всієї програми члени обласного огляду проаналізували роботу закладів культури громади, обговорили проблемні питання та надали слушні поради керівникам колективів. Висловили подяку за роботу та розвиток художньої самодіяльності, побажали творчої наснаги та самовдосконалення в складних карантинних умовах.