A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Читай та будь лідером!

Дата: 31.05.2021 08:25
Кількість переглядів: 264

Фото без опису

 

 

Щороку  Відділення для дітей  Сільської бібліотеки Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради проводить 2-етап Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія», де зустрічаються найактивніші читачі бібліотек нашого села, які люблять нетлінне і вічне творіння людства - КНИГУ. Ось і цього разу 30 травня 2021 року в затишній залі бібліотеки позмагатися в кмітливості  та  ерудиції, виявили бажання 11 учасників, які стали  переможцями 1 туру змагань.

Конкурс  проходив  під назвою «Зірковий час читача».  

Конкурсанти завзято приймали участь  у  літературних  тестах «Подорож  у  країну  літератури», та презентували свої улюблені книги. Всі учасники творчо підійшли до презентації книги, намагалися довести, що саме їх вибір є найгіднішим. Артистизм, креативність подання матеріалу ,культура та зв’язність мовлення були головними  критеріями у визначені переможців. Ними стали: Селіванова Таїсія та Свириденко Анастасія, читачі  Відділення №5  Сільської  бібліотеки ЦКД. Їх було нагороджено грамотами та подарунками. Бажаємо їм не зупинятися на досягнутому.

Всі інші учасники конкурсу отримали заохочувальні призи. Завершився захід пригощанням солодощами.

Читайте! І нехай у вашому житті не буде жодного дня коли б ви не     прочитали   хоча  б сторінки  з  нової   книги!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора