Тиждень безпеки дорожнього руху в ДНЗ «Віночок»

Дата: 28.05.2021 15:24

Руху правила єдині,

Знати їх усі повинні:

І дорослі, і малята,

І хлоп’ята, і дівчата,

Гноми, ельфи, зайченята,-

Всі їх мають шанувати.

Має добре знати кожний

Правила про рух дорожній

Головним учителем безпечної поведінки дітей на проїжджій частині є не садочок, не школа, не ДАІ, а саме батьки. Є дитячі книжки, дитячий театр, дитяче кіно, дитячі іграшки. Але немає і бути не може «дитячого дорожнього руху». Безпечній поведінці на дорозі треба вчити.  Але завчені, як вірші, Правила не вбережуть дитину від біди. Тому під час проведення Тижня безпеки поряд з вивченням Правил дорожнього руху ми просили батьків  діяти особистим прикладом, користуючись будь-яким відповідним моментом для ознайомлення дітей з правилами вуличного руху.

А на завершення Тижня безпеки дорожнього  руху, як підсумок, провели конкурс родинного малюнку: «Дитина на вулиці». Переможе в конкурсі саме малюк, адже він буде знати, як треба поводитися на дорозі.

Н. ЦВЄТОВА