Останній дзвоник у філії Великобілозерського НВК №1 ЗОШ №3

Дата: 28.05.2021 12:20

Сьогодні у філії Великобілозерського НВК№1 ЗОШ№3 пролунав Останній дзвоник. Свято провели у формі квесту «У пошуках дзвоника», з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Чому саме квесту? Тому що це цікава, творча, пізнавальна та спортивна гра. День пройшов активно та весело. Учні школи шукали дзвінок, який адміністрація школи так старалася заховати, щоб ще трошки побути зі своїми учнями. Тому діти разом з класними керівниками намагалися його віднайти, щоб сьогодні пролунав останній дзвінок, який сповістить що настав час для відпочинку для учнів 5-8 класів, а нашим випускникам час вирушати у доросле життя. Діти подолали 9 станцій: співали, згадували історію школи та України, малювали листівки, розповідали про протиепідемічні заходи безпеки, робили зарядку, фотографувалися. Учні 4 класу були найшвидшими та віднайшли дзвінок, який пролунав для усіх!

Філія Великобілозерського НВК #1 Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів #3

#філія_ВБілозерського_НВК1_ЗОШ3