Найкращий ЦНАП з «ВУЛИКОМ»!

Дата: 28.05.2021 11:22

Колектив відділу «Центр надання адміністративних послуг» Великобілозерської сільської ради за перемогу у всеукраїнському конкурсі для Центрів надання адміністративних послуг отримав кавову машину, почесні відзнаки та сучасні планшети.

Сільський голова Юрій РИБАЛКА привітав працівників Відділу, відзначивши високий рівень організації надання жителям Великобілозерської громади адміністративних послуг, побажав успіхів у роботі, натхнення та невичерпної енергії.

Дякуємо проєкту EGOV4UKRAINE за оцінку роботи нашого ЦНАПу та за створення інформаційної системи «Вулик», яка полегшує та прискорює роботу адміністраторів. Також хочемо висловити подяку інтеграторам Вулика за їхній високий професіоналізм, надання консультацій та допомоги.

З нетерпінням чекаємо на наступні Ваші конкурси.