Підведені підсумки Місячника безпеки життєдіяльності

Дата: 27.05.2021 10:32

Протягом листопада-грудня 2020 року Департаментом освіти і науки Запорізької облдержадміністрації спільно з ГУ ДСНС України у Запорізькій області, Запорізькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста, Добровільним пожежним товариством Укравїни у Запорізькій області в закладах освіти Запорізької області проходив Місячник безпеки життєдіяльності. Кожна дитина мала змогу взяти участь у конкурсі та представити на суд журі свої роботи.

Однією серед найкращих визнано роботу учениці 8–го класу філії Великобілозерського НВК №1 (школа-дитячий садок) Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ступенів №3 МАРЧЕНКО Альбіни, яка зайняла ІІІ місце у творчому конкурсі «Сам собі рятівник» номінація – «Дидактична гра». Переможниця отримала грамоту та подарунок.