Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Великобілозерської сільської ради

Дата: 25.05.2021 16:42

24.05.2021 року під керівництвом заступника Великобілозерського сільського голови  Оксани ХІЛЬКО відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Великобілозерської сільської ради. На засіданні розглянуто  шість питань, основні з яких: епідемічний стан на території Великобілозерської сільської територіальної громади у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, виконання  заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, заходи щодо створення безпечних умов для учасників зовнішнього незалежного оцінювання  вступних випробувань в умовах здійснення протиепідемічних заходів з протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». По  всіх питаннях визначено завдання  та встановлено термін виконання.