Навчаємося і не забуваємо про здорове харчування!

Дата: 25.05.2021 11:51

#HealthySchools

#фуд_челендж

#фуд_креатив

#філія_ВБілозерського_НВК1_ЗОШ3

Учні та вчителі філії Великобілозерського НВК№1 ЗОШ№3, не відволікаючись від навчально-виховного процесу, проводять і пізнають особливості здорового та корисного харчування! На уроках української мови виконуємо вправи на повторення звукового аналізу слів, частин мови, речення і все пов’язано з овочами і фруктами. На уроці з російської мови опрацьовували розповідь про цибулю, як дуже корисний продукт. На біології провели гру «Тарілка здорового харчування», мета якої закріпити знання про особливості харчування , вплив їжі на здоров’я. На уроці зарубіжної літератури подорожували казковим світом чарівника Гаррі Поттера і відшукували корисні страви, що з’являлися у творах.. На уроці географії говорили про сирний туризм. Досліджували хімічний склад продуктів харчування на уроках хімії. Створювали фруктову композицію на уроці дизайн і технології і визначали як колір впливає на настрій. Говорити про здорове харчування важливо! А у цікавій формі дозволить запам’ятати базові принципи корисного харчування!

З повагою філія Великобілозерського НВК №1 Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №3