Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ГОТУЄТЬСЯ ДО НАСТУПНОГО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ В НОВИХ УМОВАХ

Дата: 24.05.2021 09:42
Кількість переглядів: 227

Фото без опису

 

Заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко провів нараду щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та гарячої води громадянам. У Запоріжжі до неї долучилися голова облдержадміністрації Олександр Старух та міський голова Володимир Буряк.

У заході також взяли участь міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко, а також у режимі відеоконференції представники областей і міст. 

Як нагадав Кирило Тимошенко, з травня цього року припинили дію спеціальні обов’язки (ПСО) з продажу газу виробникам теплової енергії, які були покладені на НАК «Нафтогаз України». За його словами, скасування ПСО збентежило як очільників міст, так і представників теплокомуненерго.

Заступник керівника Офісу Президента наголосив, що в нових умовах влада надасть підтримку містам, і запевнив у виконанні всіх домовленостей, які були зафіксовані в меморандумі про взаєморозуміння щодо вказаних питань, який у лютому 2021 року підписали представники уряду, НАК «Нафтогаз», НКРЕКП і міські голови українських міст.

За його словами, у питанні теплопостачання також потрібно рухатися до ринкових відносин. Зокрема, кілька міст уже працюють без ПСО.

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов також зауважив, що скасування ПСО анонсувалося давно, і до початку нового опалювального сезону ще є час підготуватися та розв'язати всі відкриті питання. Зокрема, йдеться про вирішення проблеми наявних боргів підприємств ТКЕ перед НАК «Нафтогаз України» та запобігання накопиченню нових.

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко зі свого боку запевнив учасників наради, що «Нафтогаз» забезпечуватиме достатній обсяг газу для покриття всіх потреб побутових споживачів України.

Найближчим часом «Нафтогаз» запропонує довгострокові цінові пропозиції для забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання, що дасть змогу уникнути цінових коливань протягом опалювального сезону 2021-2022 років.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора