День вишиванки у Великобілозерському НВК №1

Дата: 20.05.2021 16:31

Я вишию сорочку кольорову

Й по білім світі гордо в ній піду.

У ній зустріну пору світанкову

І щастя світле я у ній знайду

20 травня 2021 року Україна відзначає День вишиванки. День вишиванкице не лише свято національної свідомості, патріотизму, а й краси та дружби. Свято національного костюму спрямоване на те, щоб зберегти історичну цінність української традиції створення і носіння вишиванок.     День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягуа також об’єднати українців. Школа замайоріла від  розмаїття вишиванок, різних кольорів, візерунків, форматів.

Учні та вчителі Великобілозерського НВК №1 приєдналися до фотофлешмобу «Одягни вишиванку». Для учнів була організована виставка «З днем вишиванки!», творчі завдання та фотоквест до Дня вишиванки.

День Вишиванки завжди був яскравим, життєдайним та улюбленим святом мільйонів українців. Сподіваємося, і цього року разом з вами ми зможемо зберегти красиву традицію, відповідальну місію великим українством одягати вишиті сорочки в знак єдності та підтримки одне одного.

Пропонуємо переглянути відеопрезентацію за посиланням: