Звернення Великобілозерського сільського голови Юрія Рибалки з нагоди Дня вишиванки (20 травня)

Дата: 19.05.2021 16:02

Шановні жителі Великобілозерської громади!

Прийміть щирі вітання зі святом національної єдності - Днем вишиванки,  одного з найяскравіших національних символів України! Символу, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, і місця, де проживають.

Українська вишиванка -  не просто вбрання, яке вдягається у найважливіші дні життя або на свята. Це символічна річ для кожного українця, що несе в собі духовне багатство, мудрість і зв’язок багатьох поколінь.

У день вишиванки усі охочі вбираються у національне вбрання - на роботу чи зустріч, у дитячии? садок чи до школи. Одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою приналежність до віковічної української культурної традиції.

Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!

Шануймо історію України, зберігаймо її духовні цінності!

З повагою, Великобілозерський сільський голова Юрій РИБАЛКА