Вітання Великобілозерського сільського голови Юрія Рибалки з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря

Дата: 19.05.2021 10:19

Шановні сімейні лікарі Великобілозерської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря, яке ми відзначаємо щороку 19 травня!

Сімейна медицина – єдиний вид медичної допомоги, що стосується кожного із нас. Адже  саме сімейний лікар найбільш наближений до людини. Він супроводжує її від народження і далі протягом усього її життя. Сімейний лікар виконує особливу місію – порятунок життя та здоров'я людей: від надання невідкладної медичної допомоги до встановлення діагнозу та лікування складних хвороб. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше.

Дозвольте висловити Вам слова вдячності за сумлінну працю та високий професіоналізм. Бажаю міцного здоров’я та щастя, мудрості і терпіння, невичерпної енергії та людської шани. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

З повагою, Великобілозерський сільський голова Юрій РИБАЛКА