Приєднуйтеся до каналу Healthy schools: для здорових дітей!

Дата: 18.05.2021 15:34

Канал створено соціальною програмою “Healthy schools”, яка спрямована на популяризацію здорового способу життя серед школярів та школярок України.

Тут будуть поширюватися публікації, рекомендовані експертами у сфері раціонального харчування, фізичної активності, спорту та ментального здоров'я. Ці матеріали допоможуть вам поглибити власні знання та розвивати в дітей корисні звички, аби вони почувались здоровими та щасливими????

????Канал створено соціальною програмою “Healthy schools: заради здорових і радісних школярів”, що спрямована на популяризацію здорового способу життя у школах України, яка реалізується Центром “Розвиток Корпоративної Соціальної відповідальності” разом з Mondelez Foundation.

????Стежте за оновленнями, адже на вас чекає багато цікавої та практичної інформації!