Великобілозерський куліш!

#Фуд_челендж

#національні_кухні

#філія_ВБілозерського_НВК1_ЗОШ3

Філія Великобілозерського НВК№1 ЗОШ№3 бере участь у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» челендж «Здорове харчування». Метою третього тижня було підвищити обізнаність учнів про національні страви України та інших країн світу. Козацький куліш у XXI сторіччі визнається шедевром національної кухні і лише українському борщу поступається своєю популярністю. Справжній козацький куліш — жменя пшона, джерельна вода, та сушені коріння. Сучасна версія дозволяє включати в приготування кулешу м’ясо, овочі, зелень. Учні філії Великобілозерського НВК #1 Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів#3 пропонує вашій увазі творчий проєкт приготування Великобілозерського кулешу! (https://www.facebook.com/100009838665511/videos/1403734369964505/)

З повагою філія Великобілозерського НВК №1 Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів №3