Звернення Великобілозерського сільського голови Юрія Рибалки з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій

Дата: 16.05.2021 09:05

Шановні жителі Великобілозерської громади!

В  Україні щороку у третю неділю травня  відзначається День пам'яті жертв політичних репресій. В цей день ми знову згадуємо жертв політичних репресій, мільйони покалічених доль, про людей, розстріляних без суду і без слідства, відправлених до таборів та заслань, позбавлених своїх громадянських прав.

З кожним роком залишається все менше живих свідків того лихоліття. Наш обов'язок - берегти їхні спогади, передавати нащадкам правду про минуле та гідно вшановувати загиблих співвітчизників. Ми повинні всі разом, як єдиний український народ, відновлювати свою історичну пам’ять, досліджувати свою правдиву історію і свідчити про неї перед майбутніми поколіннями та світом. Гірка пам’ять нашого народу має бути збережена заради історичної справедливості та, аби не допустити подібного в майбутньому. Тож схилімо голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій.

Вічна пам’ять безневинно загиблим та закатованим українцям!

Слава Героям, які живуть поруч з нами!

З повагою, Великобілозерський сільський голова Юрій Рибалка