Великобілозерська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 інформує про Міжнародний день сім’ї

Дата: 14.05.2021 15:34

У ці травневі дні, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли теплий, лагідний весняний вітерець легенько торкається чаруючої зелені кущів та дерев, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято – Міжнародний день сім’ї. З метою формування ціннісного ставлення до сім’ї, родини, людей, виховання шанобливого ставлення до батьків, сімейних традицій, піклування про молодших і старших членів сім’ї, в нашій школі відбулося ряд заходів, присвячених сім’ї, родині: години спілкування  в 1-9 класах «Моя родина», « Майбутнє починається  сьогодні», «Дерево родоводу», «Моя родина- історії краплина», «Я і моя сім' я»; конкурс малюнків «Моя сім' я» для 1-4 класів; виставка створених дерев родоводу  для 5-9 класів.

Педагог- організатор  В. Децюра