День Європи у Великобілозерському НВК №1

Дата: 14.05.2021 15:31

День Європи — це свято Європейського Союзу, що відзначається з подачі міністра закордонних справ Франції Робера Шумана, який 9 травня 1950 року звернувся до лідерів європейських країн з пропозицією почати процес об’єднання Європи. Тож з метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у  Великобілозерському НВК №1 пройшли заходи до Дня Європи в Україні. Зокрема, відбувся перегляд відеофільму «Як виник Європейський союз?», «Приєднуйся до європейців!», проводилися години спілкування, вікторини, бесіди до Дня Європи. Учні з цікавістю проходили квест-гру «Привіт, Європо!». Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність.

В Україні це свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в ЄС та показати, що Україначастина Європи.