Вітаємо відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великобілозерської сільської ради з перемогою!

Дата: 13.05.2021 16:10

30 квітня 2021 року завершився другий раунд всеукраїнського конкурсу для Центрів надання адміністративних послуг, що працюють в інформаційній системі «Вулик», в якому прийняв участь відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великобілозерської сільської ради».

Переможцями стали п’ять ЦНАПів (відділів ЦНАП) і п’ять адміністраторів, серед п’ятірки яких відділ «Центр надання адміністративних послуг» Великобілозерської сільської ради».

Фінальні бали учасників конкурсу було сформовано за результатами в чотирьох категоріях, які базуються на кількості заяв і консультацій, оброблених або проведених ЦНАПом за допомогою системи «Вулик». А саме:

• Кількість зареєстрованих ЦНАПом / адміністратором заяв

• Кількість виданих ЦНАПом / адміністратором результатів