Вітання Великобілозерського сільського голови Юрія Рибалки з нагоди Міжнародного дня медичних сестер

Дата: 12.05.2021 11:05

Шановні медичні сестри Великобілозерської громади!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Міжнародним днем медичної сестри!

В усі часи зосередженням милосердя були жінки, яких за особливо чуйне серце, добрі руки та велике терпіння називали сестрами. Медична сестра – це не тільки професія, а й покликання душі. Ваша робота часто непомітна, але саме Ви протягом всього терміну лікування безпосередньо працюєте з пацієнтом та надаєте усю необхідну допомогу.

Низький уклін і безмежна вдячність вам, шановні медичні сестри, за те, що розділяєте і полегшуєте біль і страждання, за відданість обраній професії.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпності сил, завзяття та наснаги у важливій праці. Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість.

З повагою,

Великобілозерський сільський голова Юрій РИБАЛКА